چرا مهریاد؟

سامانه مدیریت یادگیری یا Learning Management System(LMS) از جمله مهمترین نرم افزارهای مورد نیاز در بستر یادگیری الکترونیکی می باشد که از طریق آن می توان تجربه موفق و لذت بخش یادگیری را با فرایند پیاده ­سازی سریع و آسان محیط کلاس درس و طراحی سناریوی اختصاصی آموزش مثابه کلاس های حضوری تعریف کرد.

سامانه مدیریت یادگیری (LMS) یک نرم افزار کاربردی برای مدیریت، مستندسازی، ردیابی، گزارش، اتوماسیون، و ارائه دوره های آموزشی، برنامه های آموزشی، مواد یا برنامه های یادگیری و توسعه است.

سامانه مدیریت یادگیری (LMS) یک “مرکز آموزش آنلاین” بسیار سازگار است که مجموعه بزرگ و ضروری از ویژگی‌ها را برای پشتیبانی کارآمد از فعالیت‌های آموزشی و یادگیری برای مدارس، مشاغل و کارآفرینان فراهم می‌کند.

سامانه کلاس مجازی به تجربه یادگیری تعاملی و جذاب و در عین حال محیطی کنترل شده کمک می کند. کلاس های مجازی ویژگی هایی را ارائه می دهند که فراتر از تجربه در کلاس حضوری است.

به راحتی می توانید با کلیک برروی گزینه عضویت که در ابتدای صفحه قرار دارد در سایت عضو شده و سپس در دوره مورد نظر خود ثبت نام نمائید.

 

لینک ثبت نام

 

 

ما در مهریاد به پشتوانه‏ سابقه‏ 15 ساله موفق دانشگاه مهرالبرز شما را تا تحقق موفق ایده هایتان یاری می کنیم.

مرکز تخصصی خدمات یادگیری الکترونیکی مهرالبرز با نام تجاری “مهریاد” تنها مرکز تخصصی-آکادمیک ارائه ­دهنده خدمات یاددهی- یادگیری الکترونیکی در ایران است که به دانشگاه­ها، سازمان­ها، موسسات و شرکت­ها در ارائه جامع­ترین راهکارهای یادگیری الکترونیکی کمک می­نماید. انتقال دانش و تجربه، آموزش­های حرفه­ای و مهارتی، توانمندسازی و ارتقاء سبک یادگیری به صورت الکترونیکی، افزایش قابلیت رقابت­پذیری و نوآوری در محصولات و خدمات یادگیری الکترونیکی از اهداف اصلی این مرکز می­باشد.

مهریاد با توسعه‌ تیم خود توانسته پروژه‌های ارزشمندی را اجرا نماید. با توجه به آن که مهریاد اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روز در حال بهبود کیفیت و توسعه خدمات خود است. برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات مهریاد مطلع شوید، می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

 

برای ورود به سامانه ال ام اس مرکز مهریاد ابتدا آدرس سامانه خود رو از واحد آموزش شرکت متبوع دریافت کنید و وارد سایت شوید سپس با زدن روی گزینه ورود به سایت شما باید نام کاربری و رمز ورودی که در اختیار شما گذاشته می شود را وارد کنید . نهایتا با زدن روی ورود میتوانید وارد سامانه آموزش آنلاین شده و درس هایی که در آن ثبت نام شده اید را مشاهده کنید.

برای برگزاری وبینار کاملا مجازی به ازای هر نفر یک دستگاه رایانه یا لپ‌تاپ متصل به اینترنت مناسب، وبکم و هدست کافی است اما در صورتی که وبینار، پخش زنده یک مراسم حضوری در سالن همایش باشد ممکن است میکروفون‌های بیسیم و وبکم‌های با کیفیت بالاتر و حتی بیسیم مورد استفاده قرار گیرد.

بله دوره ها دارای مدرک معتبر می باشند.